Studentu parlaments

RTU Studentu parlaments – Studenti, kam rūp studenti!

RTU Studentu parlaments (RTU SP) ir draudzīga un tradīcijām bagāta studentu organizācija – Latvijas vecākā studentu pašpārvalde, kas dibināta 1992. gada 23. aprīlī. RTU SP ir īstā vieta visiem tiem RTU studentiem, kas savam studiju laikam vēlas piešķirt pievienoto vērtību. RTU SP pulcē kuplu skaitu aktīvu studentu no visām fakultātēm, apvienojot katras fakultātes studentu pašpārvaldes. Šeit ikvienu studentu gaidīs pozitīvi domubiedri, daudzkrāsaini projekti, dažādu ideju ģenerēšana un to realizēšana no A – Z, kā arī atbalsts trakām un inovatīvām idejām, kas kopumā veido neatņemamu dzīves pieredzi.
 
RTU SP darbības sfēras:
  • Studentu konsultēšana neskaidros jautājumos, studiju kvalitātes pārraudzība;
  • Likumdošana, RTU Senāta studentu frakcijas koordinēšana, fakultāšu studentu pašpārvalžu koordinēšana un to vēlēšanu rīkošana;
  • Interešu pārstāvniecība RTU lēmējinstitūcijās un Latvijas Studentu apvienībā (LSA);
  • Studiju, zinātnes, sporta, kultūras pasākumu organizēšana;
  • Sadarbība ar Latvijas un ārzemju studentu organizācijām;
  • Pakalpojumu sniegšana studentiem: bezmaksas kopēšana, atlaides RTU studentiem;
  • Sociālo lietu un dienesta viesnīcu jautājumu risināšana.
Par tradīciju un ikgadējiem studentu vidū iecienītiem pasākumiem ir kļuvušas sporta spēles "Ronīšos", kas notiek gan pavasarī, gan rudenī, Fukšu balle, Ziemas sporta spēles, Peintbola turnīrs, Plostu rallijs, "Mis un Misters RTU", Koju dienas, semināri, vieslekcijas, kā arī matemātikas, fizikas un inženierdatorgrafikas olimpiādes.
Aktīvākie studenti ir tie, kas uzzina visus studenta dzīvi ietekmējošos jaunumus vieni no pirmajiem, iemācās organizēt un vadīt pasākumus no idejas rašanās līdz pat tās realizācijai, strādāt ar visdažādākajiem dokumentiem, droši un pārliecināti pārstāvēt savu studiju biedru viedokli gan citu RTU studentu, gan arī RTU vadības acīs, tādēļ atceries, lai arī kāds gadalaiks aiz loga un lai arī kurš kurss pabeigts – ikviens jebkurā mirklī var kļūt par daļu no RTU SP, piedaloties gan pasākumos, gan izmēģinot spēkus, pats tos organizējot, kā arī izmantojot citas iespējas, ko sniedz RTU SP un Studentu pašpārvaldes.

RTU Studentu parlamenta mājas lapa

Izbaudi studiju laiku kopā ar RTU SP – Tev viss izdosies!

Kontakti:
RTU Studentu parlaments
Āzenes ielā 12, korpuss 4, 2.stāvs, LV – 1048
E-pasts: info@rtusp.lv
Tālrunis: 26113110        
Twitter.com/rtusp 
Facebook.com/rtusp 
Draugiem.lv/www.rtusp.lv 
 
 
 
Latviešu